Prezentacje są prowadzone przez doświadczonych i wyspecjalizowanych w pracy z branżą medyczną ekspertów.

Laskowska

Aleksandra Laskowska
Trener biznesu, konsultant. W 2013 roku ukończyła Akademię Trenerów Biznesu Grupy SET, a od 2014 roku systematycznie prowadzi szkolenia dla placówek medycznych z zakresu rozwoju kompetencji społecznych. Jej klientami są zarówno duże szpitale państwowe, prywatne kliniki jak i przychodnie rodzinne i specjalistyczne.

prelegent

Maciej Gibiński
Doktor nauk prawnych, adwokat. W ramach wykonywanej pracy zajmuje się ochroną prawną placówek medycznych w zakresie procesowym i nieprocesowym, ponadto prowadzi szkolenia z zakresu prawa medycznego. Posiada szerokie doświadczenie w zakresie zarządzania i funkcjonowania placówek medycznych.

MS_portret

Monika Sienkiewicz
Doradca ds. zarządzania. Od 2001 roku jest związana z zarządzaniem w polskich firmach, a od 2007 – właściciel firmy doradczo-szkoleniowej Empiria oraz konsultant biznesowy. Specjalizuje się w strategicznym i kompleksowym wspieraniu rozwoju małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce

Marta Chalimoniuk-Nowak

Marta Chalimoniuk – Nowak
C-level Executive, ekspert w zakresie strategii marek, analiz rynkowych i zarządzania strategicznego; strateg w Radzie Ekspertów Business Center Club, doradca gospodarczy Grupy Wyszehradzkiej, hubów i inkubatorów przy doradztwie na rzecz rozwoju health & social innovators, współpracownik Krajowego Ośrodka Zmian Klimatu.

Marcin-Fiedziukiewicz-po-przycince-2-878x1024-1

Marcin Fiedziukiewicz
Jest Prezesem Zarządu kliniki.pl, platformy, która od prawie 8 lat dostarcza pacjentów do klinik. Od wielu lat zajmuje się budowaniem biznesów w świecie Internetu. Znawca marketingu internetowego, e-commerce oraz zarządzania. Z wykształcenia niedoszły doktor socjologii. 

141

Katarzyna Łempicka
Jest doświadczonym trenerem, managerem placówki medycznej, Inspektorem Ochrony Danych, certyfikowanym Audytorem Wewnętrznym Bezpieczeństwa Informacji według normy ISO/IEC 27001:2017 i ISO/IEC 27701:2019, certyfikowanym Audytorem Wewnętrznym Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy według normy ISO 45001:2018 oraz autorką bloga rejestratorkamedyczna.pl. Od 2015 roku związana z ochroną zdrowia.

WhatsApp Image 2020-06-03 at 22.36.36

Agnieszka Rudnicka-Szymczak
Absolwentka Wydziału Fizjoterapii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Posiada 12 letnie doświadczenie w pracy w instytucjach państwowych związanych z systemem opieki zdrowotnej w Polsce (NFZ), oraz jako kierownik projektów IT (ZUS). Obecnie, członek zespołu wdrożeniowego w Projekcie „Elektroniczna Platforma Gromadzenia, Analizy i Udostępniania zasobów cyfrowych o Zdarzeniach Medycznych” (System P1).

Piotr Rybicki

Piotr Rybicki
ekspert ds. zarządzania ryzykiem i zgodnością / Departament Bezpieczeństwa, Centrum e-Zdrowia, MBA, MPA oraz magister zarządzania – specjalność zarządzanie projektami na Akademii Leona Koźmińskiego, gdzie ukończył również zarządzanie cyberbezpieczeństwem, ponadto ekonomista i informatyk – absolwent Akademii IT Administracji Publicznej. Na co dzień pracuje w Departamencie Bezpieczeństwa. Jest autorem metodyki zarządzania ryzykiem, którą również wdrożył wraz z systemem w Centrum e-Zdrowia. Odpowiada również za budowę i doskonalenie Zintegrowany System Zarządzania w tym SZBI, SZCD i certyfikację ISO 27001 oraz audyty. 
.

Anna Banaszkiewicz-Rosińska egabinet.pl

Anna Banaszkiewicz – Rosińska
Dyrektor ds. kluczowych klientów eGabinet. 12 lat doświadczenia w marketingu i e-commerce. Prelegent oraz organizator tysięcy godzin szkoleń w Polsce i za granicą z zakresu rozwoju osobistego, autoprezentacji, sprzedaży, organizacji czasu i zarządzania zasobami ludzkimi.
.

Monika Dopieralska - przycięte

Monika Dopieralska
Radca Prawny. W roku 2015 pozytywnie złożyła egzamin radcowski organizowany przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Katowicach. Na co dzień, specjalizuje się w aspektach dotyczących kompleksowej obsługi podmiotów gospodarczych, w tym w zakresie transakcji M&A.

julia-kusiak

Julia Kusiak
Key Account Manager w Kliniki.pl. Od 2010 r. związana jest z branżą medyczną i farmaceutyczną. Swoje wykształcenie matematyczne z powodzeniem wykorzystuje w analizie danych i przygotowywaniu statystyk. Poza pracą aktywnie trenuje sztuki walki, a w szczególności zgłębia tajniki Jeet Kune Do.

Dorota Gładkowska

Dorota Gładkowska
Z wykształcenia filolożka i PR managerka, była dziennikarka radiowa. Dzięki pracy w newsroomie zdobyła cenną wiedzę o tym, jak budować skuteczne narracje, które są chętnie „kupowane” przez media. 20 lat doświadczenia w marketingu B2B i B2C, obecnie wiceprezeska Case Consulting Sp.z o.o. Autorka kilkudziesięciu strategii marketingowych i wizerunkowych dla klientów z branży usługowej i przemysłowej. Współtwórczyni strategii wyborczych i realizatorka pięciu wygranych kampanii wyborczych.

krowczynski

Dr Wojciech Krówczyński
Inspektor i koordynator ochrony danych w podmiotach udzielających świadczeń leczniczych. Doradca zawodowy. Wykładowca, audytor, szkoleniowiec w zakresie zarządzania jakością. Realizuje przeglądy zgodności przetwarzania danych osobowych z RODO.

Katarzyna Adamska

Katarzyna Adamska
Associate w Kancelarii Fairfield. Prawnik z wieloletnim doświadczeniem w zakresie organizacji i zarządzania w ochronie zdrowia. Od ponad 5 lat doradza podmiotom leczniczym w całej Polsce. W swojej codziennej praktyce udziela pomocy prawnej w zakresie założenia i prowadzenia działalności leczniczej.

Laskowski

Łukasz Laskowski
Trener i właściciel firmy szkoleniowej POZIOM 4, od 2006 roku realizujący projekty rozwojowe w zakresie zarządzania, komunikacji, budowania zespołów, sprzedaży usług medycznych i obsługi pacjenta i klienta. Certyfikowany, międzynarodowy konsultant systemu psychometrycznego MindSonar i systemu ewaluacji szkoleń KirkPatrick Partners.

ptaszek

Joanna Ptaszek
Właściciel Medycznej Rejestracji, doradca w zakresie profesjonalnej obsługi pacjenta i poprawy jakości w rejestracji telefonicznej. Od 16 lat zarządza zespołem konsultantów i rejestratorów, których celem jest budowanie pozytywnego wizerunku placówki na poziomie telefonicznej rejestracji.

Michał Wicherski

Michał Wicherski

Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz adwokat z 10-letnim doświadczeniem zawodowym, członek Izby Adwokackiej w Warszawie.  Reprezentował klientów w licznych postępowaniach sądowych oraz świadczył usługi doradztwa prawnego dla podmiotów z branży medycznej. Posiada duże doświadczenie płynące m. in. z uczestnictwa w w postępowaniach cywilnych, karnych, dyscyplinarnych. W poszczególnych sprawach reprezentował zarówno lekarzy jak i całe placówki medyczne.

Małgorzata Bernatek

Małgorzata Bernatek
Radca prawny. Ukończyła studia podyplomowe na kierunku Prawo Medyczne i Bioetyka na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Specjalizuje się w prawie medycznym, ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień dotyczących odpowiedzialności (cywilnej i karnej) za błędy medyczne oraz naruszeń przepisów ustawy o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta.